Jak zacząć

Gwarantujemy treningi w kameralnej grupie trenującej pod okiem instruktorek Piękna Siła.  Trenujemy według systemu StrongFirst oraz metody HARDSTYLE Pavla Tsatsouline’a w Polsce. Pierwszy trening zawsze jest nie zobowiązujący, pokażemy Ci ćwiczenia z kettlebell, które obejmują podstawowe ruchy wykorzystywane w treningu z odważnikami. Dzięki nim nabierzesz siły, szybkości i poprawisz gibkość.

W naszych szeregach trenują zwykłe kobiety, które osiągają niezwykłe rezultaty. Podczas naszych treningów ogromną wagę przywiązujemy do techniki wykonania ćwiczenia, odpowiedniego oddechu, przypięć, a także do pojedynczych powtórzeń. Wszystko ma swoje miejsce i nic nie dzieje się przypadkowo. To Ty masz mieć kontrolę nad odważnikiem, a nie odwrotnie. Pierwszy etap to nauka z odważnikiem 8 kilogramowym, która trwa minimum 3 miesiące. W tym czasie pozbywasz się złych nawyków ruchowych i nabywasz nowych umiejętności. Dodatkowo zdobywasz wiedzę, która sprawia, że stajesz się bardziej świadoma tego co robisz.

Ćwiczyć dobrze nie jest łatwo. Jeżeli komuś wydaje się że trening polega wyłącznie na tym, aby się zmęczyć to niech myśli tak dalej i zapomni o efektach. Pavel pisał w swoich książkach: „Wiedza jaką dysponujesz, jest wprost proporcjonalna do wyników jakie osiągasz”. Odważniki kettlebell to różnorodność, a ta różnorodność sprawia, że każdy trening jest niepowtarzalny, a efekty widać szybciej niż na siłowni. Każdy trening jest inny i daje dla organizmu inny bodziec.

Każdy dzień i każda pora w roku jest odpowiednia, aby rozpocząć swoją przygodę z odważnikami kulowymi. Okresowo organizujemy nabór do nowej grupy, szczegóły znajdziesz na naszym profilu FB. 

https://www.facebook.com/pieknasila/

To, czego potrzebujesz to koszulka, spodenki lub legginsy, butelka wody, ręcznik oraz chęć do ćwiczeń.  Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami.

formularz kontaktowy

Dieta.pl