grafik

Aktualny grafik. Z pewnością każdy znajdzie co dla siebie! A jeśli masz pytania – dzwoń!

Karnety:
Open – 240zł
Kids pakiet 200zł
Jednorazowe wejście 20zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENINGI GRUPOWE:

  • KETTLEBELL HARDSTYLE
  • TRX – SYSTEM TAŚM PODWIESZANYCH 
  • POWER KIDS – ZAJĘCIA DLA DZIECI 
  • CROSS TRENING 
  • KARATE  dla dzieci

 

POWER LADIES  TRX tabata
Popracujemy nad Twoją wytrzymałością, siłą i prędkością! Naszym celem będzie poprawa wydolności fizycznej, koordynacji ruchowej oraz efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.
TRX
trening z masą własnego ciała, do którego wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Polecamy każdej pani, niezależnie od stopnia jej wytrenowania. Dzięki treningowi w zawieszeniu kobiety mogą wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę. Poziom trudności ćwiczeń można z łatwością kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża.
TABATA
poprawia znacznie wydolność w porównaniu do treningu o niskiej i średniej intensywności. Trening o wysokiej intensywności to skuteczny sposób na spalanie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu. Wysoki poziom tego ćwiczenia pozwala spalić więcej tkanki niż inne tradycyjne ćwiczenie.

POWER KIDS 
Power Kids to system treningowy dedykowany dla dzieci.  Wszyscy Ci, którzy mają dzieci wiedzą jak ważny jest odpowiedni rozwój motoryczny dziecka. Przeoczenie „złotego wieku” może mieć negatywne konsekwencje w przyszłości i wieku dojrzałym.   Zajęcia dla dzieci Power Kids to mnóstwo zabaw i gier zręcznościowych, które pozwolą Twojemu dziecku wyszaleć się, ale też nauczyć się prawidłowych wzorców ruchowych. 
Odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń uczące między innymi koncentracji, szybkości reakcji, czy też zapamiętywania przełożą się również na lepszy (wydajniejszy) proces uczenia się.  Pracujemy z dziećmi zgodnie z metodą Butejki. Metoda Butejki (Buteyko) to trening oddechowy polegający na zmniejszaniu wentylacji w celu dotlenienia wszystkich komórek.  Kiedy oddychamy mniejszą objętością oddechową rozszerzają się nasze naczynia krwionośne, drogi oddechowe, a mięśnie gładkie się rozluźniają. Stąd też metoda Butejki (Buteyko) stosowana jest z powodzeniem w radzeniu sobie z astmą, alergiami, niepokojem umysłowym, chrapaniem, nawykiem oddychania przez usta. Trening oddechowy Butejko polega na przejściu na oddychanie przez nos, delikatnym oddechu przez całą dobę oraz odwróceniu negatywnych wzorców oddechowych. Dzięki temu nasza objętość oddechowa wraca do normy, umysł się uspokaja, a ciało zdrowieje.

TRX TRENING 

Wschodnia & Piękna Siła zaprasza na zajęcia na taśmach podwieszanych. Jest to świetny rodzaj treningu dla każdego, dzięki możliwości skalowania praktycznie każdego ćwiczenia od poziomu podstawowego po mistrzowski. Taśmy świetnie rozwijają, rozciągają , a także wzmacniają całe nasze ciało. Godzinny trening przy użyciu tego niewinnie wyglądającego przyrządu może powalić każdego, wszystko kwestia intensywności i doboru ćwiczeń. 

KETTLEBELL HARDSTYLE

Jeśli chcesz poprawić ogólną sprawność organizmu, wzmocnić mięśnie głębokie, zrzucić zbędny tłuszcz i wyrzeźbić ciało to treningi Kettlebell HardStyle są idealnym rozwiązaniem. Poznaj skuteczne techniki budowania siły przy jednoczesnym kształtowaniu sylwetki za pomocą odważników kettlebells. Wschodnia & Piękna Siła przez pierwsze trzy miesiące pokaże Wam w jak bezpieczny sposób używać odważników. Wraz ze wzrostem umiejętności treningi staną się coraz bardziej wymagające. Gwarantujemy treningi w kameralnej grupie. trenujemy według systemu StrongFirst oraz metody HARDSTYLE Pavla Tsatsouline’a w Polsce.

CROSS TRENING

Jeżeli chcesz zwiększyć intensywność swoich treningów, poprawić wydolność, czy popracować nad umięśnieniem, to u Nas znajdziesz wszystko czego Ci tylko potrzeba. Podczas treningów wykorzystujemy metody, które stosują najlepsi zawodnicy różnych dyscyplin na świecie, między innymi gimnastycy, bokserzy, lekkoatleci, czy akrobaci. Wszystko to umiejętnie połączone w jednostkę treningową daje niesamowite efekty w bardzo krótkim czasie. 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Nasza klubowa kadra trenerska prowadzi również zajęcia indywidualne.

Są to zajęcia DOPASOWANE i szyte na miarę dla Ciebie.

Na pierwszym spotkaniu ustalamy intensywność i dobór ćwiczeń oraz tematykę zajęć.

TY wyznaczasz cel, a nasi trenerzy pomogą Ci go osiągnąć.

Jeśli jesteś gotów nam zaufać – czekamy na kontakt!