Bezpłatne Treningi Kettlebell

BEZPŁATNE zajęcia Kettlebell Hardstyle
Zadanie publiczne dofinansowane przez Urząd Miasta Bielsk Podlaski dedykowane mieszkańcom Bielska Podlaskiego. Organizatorem zajęć jest Fundacja Kettlebell Poland.
Każdy mieszkaniec, który ukończył 16 rok życia może wziąć udział w bezpłatnych zajęciach Kettlebell Hardstyle.
Wraz z początkiem kwietnia 2019 roku rozpoczęły się bezpłatne zajęcia sportowe dla młodzieży i dorosłych w Bielsku Podlaskim.
Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta mieszkańcy Bielska Podlaskiego będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach organizowanych przez Fundację Kettlebell Poland dwa razy w tygodniu.
Zajęcia będą regularnie prowadzone w Klubie Sportowym Wschodnia Siła w Bielsku Podlaskim do końca grudnia 2019 roku.

Tematem przewodnim jest Sprawność i Zdrowie. Naszym głównym przyrządem treningowym będą odważniki kettlebells, dzięki którym uczestnicy zajęć będą mogli nauczyć się prawidłowych wzorców ruchowych, które każdy z Nas powinien mieć zakorzenione już od dziecka. Jednak jak pokazuje rzeczywistość jest zupełnie odwrotnie.
Cieszymy się, że Nasz pomysł na zajęcia dla mieszkańców znalazł się na liście budżetu Miasta.
Dzięki temu będziemy mogli realizować misję, która przyświeca Naszej działalności, którą jest edukacja poprzez ruch i propagowanie zdrowego stylu życia.

Każde zajęcia trwają godzinę. Rozpoczynają się rozgrzewką, która za każdym razem jest inna. Jednak zawsze służy temu samemu. Pobudzeniu, rozgrzaniu, przygotowaniu do treningu.
Część główna uzależniona jest od tematyki na dany dzień. Celem każdych zajęć jest pokazać konkretny ruch, który jest ważny w życiu, a także nauczyć prawidłowego wykonywania. To zbuduje odpowiedni wzorzec, który będzie odwzorowywany każdego dnia.
W każdym treningu znajdzie się również czas na rozciąganie, czyli praca nad elastycznością ciała, tak bardzo potrzebna, a tak bardzo zaniedbywana przez większość.
Będziesz pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów i pasjonatów swojego fachu. Ludzi, którzy żyją tym co robią. Dzięki tym zajęciom masz szansę zmienić swoje nastawienie do aktywności i spróbować inaczej żyć, inaczej się ruszać. Jedyne czego potrzebujesz, to wykonać pierwszy świadomy krok w dobrym kierunku.
Zajęcia są prowadzone w luźniej przyjaznej atmosferze bez nacisku i przymusu.
Jednak każdy z uczestników musi przestrzegać zasad i regulaminu klubu.
Jest ograniczona liczba miejsc, dlatego kto pierwszy ten lepszy ☺
Zapraszamy do kontaktu.

Zajęcia prowadzą:
WTORKI Mirosław Jurczak
Prezes Fundacji Kettlebell Poland
Instruktor Wschodnia Siła
CZWARTKI Urszula Paszko
Mistrzyni Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2015
Instruktor Wschodnia Siła

Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISZ SIĘ 
Decyduje kolejność zgłoszeń na adres:
kettlebellpodlasie@gmail.com tel. 791 552 443
pieknasila@gmail.com tel. 696 666 322